fbpx
 • Finansowe korzyści z automatyzacji wniosków urlopowych

  Finansowe korzyści z automatyzacji wniosków urlopowych

  Automatyzacja wniosków urlopowych może wygenerować w firmie redukując czas pracy i koszty.

 • Automatyzacja Wniosków urlopowych w Microsoft 365

  Automatyzacja Wniosków urlopowych w Microsoft 365

  automatyzacja wniosków urlopowych przynosi efektywność, transparentność i oszczędność czasu dla firm i działów HR. Inwestycja w tę technologię może poprawić zarządzanie zasobami ludzkimi i zwiększyć satysfakcję pracowników.

 • Wprowadź automatyzację do Twojej firmy dzięki Microsoft 365

  Wprowadź automatyzację do Twojej firmy dzięki Microsoft 365

  Optymalizuj obieg dokumentów bez dodatkowych kosztów! ???????? Odkryj moc Microsoft 365 – narzędzia, które znasz, teraz w służbie Twojego biznesu. Dowiedz się więcej w naszym najnowszym artykule!

 • Automatyzacja rejestru pracy zdalnej: przewaga technologiczna HR dla Twojego biznesu

  Automatyzacja rejestru pracy zdalnej: przewaga technologiczna HR dla Twojego biznesu

  Odkryj moc automatyzacji rejestru pracy zdalnej! Zwiększ efektywność, oszczędź czas i pieniądze, a także zwiększ zadowolenie swoich pracowników. Dowiedz się, jak technologia może usprawnić zarządzanie pracą zdalną w Twojej firmie!

 • Automatyzacja wniosków urlopowych: przewaga technologiczna dla Twojego biznesu

  Automatyzacja wniosków urlopowych: przewaga technologiczna dla Twojego biznesu

  Odkryj moc automatyzacji wniosków urlopowych! Zwiększ efektywność, oszczędź czas i pieniądze, a także zwiększ zadowolenie swoich pracowników. Dowiedz się więcej!

 • Czy AI naprawi pracę?

  Czy AI naprawi pracę?

  „Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak AI może wpłynąć na przyszłość pracy? W moim najnowszym blogu, opierając się na najnowszym raporcie Microsoft Work Trend Index, zanurzam się w fascynujące spostrzeżenia na temat roli AI w miejscu pracy. Od cyfrowego długu kosztującego nas innowacji, przez nowy sojusz między AI a pracownikami, po potrzebę wiedzy na temat AI…

 • Nowa aplikacja Microsoft Loop: Współtworzenie na nowym poziomie

  Nowa aplikacja Microsoft Loop: Współtworzenie na nowym poziomie

  Czy jesteś gotowy, aby zrewolucjonizować sposób, w jaki współpracujesz? W dzisiejszym artykule przedstawiamy Microsoft Loop – nową aplikację, która jest stworzona do współczesnego współtworzenia. Dowiedz się, jak ta innowacyjna platforma może pomóc Ci i Twojemu zespołowi pracować razem z większą efektywnością, niezależnie od miejsca i narzędzi, które używasz. Przygotuj się na przyszłość współpracy z Microsoft…

 • Nowości Microsoft 365 Maj 2023

  Nowości Microsoft 365 Maj 2023

  Nowości w Teams Spotkania Automatyczne opuszczanie uniesionej ręki użytkownika po zabraniu głosuJeśli podniosłeś rękę, a następnie przemówiłeś na spotkaniu, ta funkcja powiadomi Cię, że Twoja ręka zostanie opuszczona po tym, jak przemówisz. Ta funkcja umożliwia organizatorom spotkań skupienie się na pytaniach bez odpowiedzi. Jeśli podnosisz rękę na spotkaniu w Teams i będziesz mówić, zobaczysz powiadomienie…

 • Aplikacje pakietu Microsoft 365

  Aplikacje pakietu Microsoft 365

  Pakiet Microsoft 365, zawiera szeroki wybór aplikacji i usług zaprojektowanych do wspierania produktywności w biznesie, edukacji i do użytku domowego. Oto lista dostępnych aplikacji w pakiecie Microsoft 365:

 • Intranet w oparciu o SharePoint: przewaga technologiczna dla Twojego biznesu

  Intranet w oparciu o SharePoint: przewaga technologiczna dla Twojego biznesu

  Odkryj moc Intranetu w oparciu o SharePoint! Zwiększ efektywność, popraw komunikację i współpracę w Twojej firmie. Oszczędź czas i pieniądze dzięki automatyzacji procesów. Dowiedz się, jak technologia może usprawnić działanie Twojej firmy, niezależnie od działu – HR, IT czy sprzedaży. Inwestuj w przyszłość już dziś!

 • SharePoint jako baza umów

  SharePoint jako baza umów

  Baza umów to jeden z popularnych sposobów na przechowywanie i zarządzanie dokumentami umów w organizacji. Microsoft SharePoint jest platformą do zarządzania dokumentami i umożliwia tworzenie spersonalizowanych list, które można wykorzystać do przechowywania informacji o umowach. Oto kilka kroków, które można podjąć, aby zbudować bazę umów w Microsoft SharePoint: Zbudowanie bazy umów w Microsoft SharePoint może…

Automatyzuj dział HR

Darmowy webinar

Bądź na bieżąco

z nowościami i promocjami!