fbpx

Nowa aplikacja Microsoft Loop: Współtworzenie na nowym poziomie

Czy jesteś gotowy, aby zrewolucjonizować sposób, w jaki współpracujesz? W dzisiejszym artykule przedstawiamy Microsoft Loop – nową aplikację, która jest stworzona do współczesnego współtworzenia. Dowiedz się, jak ta innowacyjna platforma może pomóc Ci i Twojemu zespołowi pracować razem z większą efektywnością, niezależnie od miejsca i narzędzi, które używasz. Przygotuj się na przyszłość współpracy z Microsoft Loop!

Cześć wszystkim! Dzisiaj chciałbym podzielić się z Wami ekscytującymi wiadomościami dotyczącymi nowego narzędzia od Microsoft, które ma potencjał zrewolucjonizować sposób, w jaki współpracujemy i tworzymy razem. Mówię o aplikacji Microsoft Loop, która jest teraz dostępna w publicznej wersji beta!

Co to jest Microsoft Loop?

Microsoft Loop to nowe narzędzie stworzone z myślą o współczesnym współtworzeniu. W swojej istocie, Microsoft Loop skupia się na ludziach – na tych, którzy chcą tworzyć razem z łatwością, niezależnie od tego, gdzie są i jakich narzędzi używają. To transformacyjne doświadczenie współtworzenia, które łączy zespoły, treści i zadania na różnych narzędziach i urządzeniach.

Microsoft Loop

Jak Microsoft Loop może pomóc w zarządzaniu projektami?

Zarządzanie projektami może być skomplikowane, zwłaszcza gdy mamy do czynienia z wieloma narzędziami, dokumentami, plikami i linkami. Microsoft Loop pomaga zorganizować wszystko, czego potrzebujesz do swojego projektu, w jednym miejscu pracy. Co więcej, Microsoft Loop nawet przeszukuje za ciebie, aby pomóc Ci rozpocząć. Po prostu dodaj tytuł przestrzeni roboczej i inne odpowiednie słowa kluczowe, a Microsoft Loop zasugeruje najbardziej odpowiednie elementy do dodania do twojej przestrzeni roboczej.

Jak Microsoft Loop wspiera dynamiczne środowisko pracy?

Jednym z wyzwań projektu jest to, jak szybko się rozwija. Elastyczne przestrzenie robocze Microsoft Loop umożliwiają tobie i twojemu zespołowi nadążanie za tempem. Możesz łatwo zacząć nowe strony za pomocą szablonów i przeciągnąć i upuścić strony lub bloki treści, aby strukturyzować swoją przestrzeń roboczą w sposób, który jest najlepszy dla ciebie i twojego zespołu.

Jak Microsoft Loop ułatwia współpracę?

Microsoft Loop umożliwia łatwe dodawanie różnych elementów do twojej przestrzeni roboczej. Wystarczy wpisać „/” aby dodać etykietę, datę, obrazy, emotikony, tabele, listy kontrolne i wiele więcej – wszystko to bez zakłócania przepływu twojej pracy. Albo po prostu wpisz „@” i wybierz z sugerowanych plików i osób na podstawie kontekstu twojego pisania. Te proste polecenia pozwalają komentować i reagować na pracę innych; rozwijanie pomysłów, rozwiązywanie problemów i szybkie podejmowanie decyzji.

Jak Microsoft Loop wspiera współdzielenie informacji?

Podczas pracy nad dynamicznym projektem często musisz udostępniać fragmenty informacji różnym grupom osób, niektóre z nich mogą nie być w twoim bezpośrednim zespole projektowym. Komponenty Microsoft Loop pozwalają dekomponować informacje, udostępniając tylko odpowiednie części odpowiednim osobom. Przekształć dowolną treść na stronie Loop w komponent, a następnie po prostu skopiuj i wklej w aplikacjach M365, w tym w czacie Teams, Outlooku, Whiteboardzie i wdrażaniu dla Worda w sieci.

Pozostań zsynchronizowany i na bieżąco z Microsoft Loop

Praca z członkami zespołu jest skuteczna i satysfakcjonująca, ale przy szybko zmieniających się projektach i strumieniach pracy, utrzymanie informacji i śledzenie wszystkiego może wydawać się zadaniem herkulesowym. Microsoft Loop jest tutaj, aby pomóc z funkcjami takimi jak śledzenie postępów i niestandardowe etykiety, które pomagają utrzymać twój zespół zorientowany w dynamicznych strumieniach pracy. Zadania, które przypisujesz w aplikacji Loop i w komponencie listy zadań, synchronizują się z Microsoft Planner i To Do, dzięki czemu zawsze masz najnowszą listę tego, na czym powinieneś się skupić. Komentarze, sugestie, reakcje i emotikony pomagają ci wyrazić siebie, pracując z zespołem.

Pozostań w kontroli z powiadomieniami z aplikacji Loop

Powiadomienia pomagają ci zarządzać swoim czasem i uwagą w przepływie pracy – od komputera stacjonarnego po pracę w drodze z urządzeniem mobilnym. W aplikacji Loop, kanał powiadomień śledzi twoje wzmianki, przypisane zadania i odpowiedzi. Możesz również wyświetlać powiadomienia, co ułatwia natychmiastowe odpowiedzenie.

Pozostań w Loop na różnych urządzeniach

Czy przemieszczasz się z biurka na kanapę, czy odbywasz dłuższą podróż, aplikacja mobilna Microsoft Loop została stworzona z myślą o elastyczności. Szybko nadążaj za pracą, uzyskując dostęp do treści swojego projektu z jednego miejsca na swoim telefonie. Łatwo nawiguj między przestrzeniami roboczymi i stronami za pomocą ikon, które dostarczają wizualnego przewodnika; zapisuj pomysły, po prostu robiąc zdjęcie czegoś, co cię inspiruje i dodając je do swojej przestrzeni roboczej; lub kontynuuj rozwijanie pomysłów innych bez czekania, aż wrócisz do swojego komputera. Z aplikacją mobilną Microsoft Loop możesz kontynuować współtworzenie, gdziekolwiek jesteś!

Odblokuj nowe możliwości z Copilotem w Loop

To dopiero początek dla Microsoft Loop. Z niecierpliwością czekamy na wdrożenie nowych funkcji, które będą ciągle pomagać we współtworzeniu. W zeszłym tygodniu ogłosiliśmy Microsoft 365 Copilot – twojego kopilota do pracy. Copilot łączy moc najnowocześniejszej sztucznej inteligencji z twoimi aplikacjami i danymi Microsoft 365. Copilot w Loop daje ci sugestie oparte na AI, które pomagają przekształcić sposób, w jaki tworzysz i współpracujesz. Kieruje cię za pomocą poleceń takich jak tworzenie, burza mózgów, blueprint i opis. Albo po prostu wpisz polecenie, takie jak „pomóż mi stworzyć misję”.

Podobnie jak reszta Microsoft Loop, Copilot w Loop został stworzony do współtworzenia. Kiedy ty i twoi koledzy z zespołu pracujecie, każdy z was może wrócić do wcześniejszych poleceń, dodać język do udoskonalenia wyników i edytować wygenerowane odpowiedzi, aby uzyskać lepsze, spersonalizowane wyniki. Następnie udostępnij swoją pracę jako komponent Loop, aby spotkać się z członkami zespołu tam, gdzie są, w Teams, Outlooku, Whiteboardzie lub Wordzie dla sieci. Copilot w Loop jest obecnie w prywatnej wersji beta.

Copilot w Loop pomaga również, gdy musisz szybko zrozumieć istotne informacje za pomocą podsumowania. Copilot pomaga wszystkim dojść do sedna, podsumowując treść strony Loop i treść dokumentów powiązanych w przestrzeni roboczej. Możesz edytować podsumowania, aby dodać więcej szczegółów lub kontekstu i wysłać je do innych jako komponenty Loop, aby utrzymać wszystkich w synchronizacji. Możliwości podsumowywania w Loop zaczną być wdrażane w ciągu najbliższych kilku miesięcy.


Opublikowano

w

przez

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Automatyzuj dział HR

Darmowy webinar

Bądź na bieżąco

z nowościami i promocjami!